Командувач Військово-Морських сил ЗСУ: Морська піхота має звільнити наше постійне місце дислокації – Крим

Date:

Командувач Військово-Морських сил Збройних сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа особисто привітав із Днем морської піхоти морських піхотинців у районах виконання завдань, повідомили у ВМС ЗСУ.

"Морську піхоту всі знають і поважають – вона вносить високу лепту в перемогу України над ворогом", – звернувся до військовослужбовців 35 окремої бригади морської піхоти Неїжпапа.

Командувач ВМС також нагородив морпіхів цінними подарунками.

"Я вітаю всіх вас зі святом! Але попереду у нас ще багато роботи – нам потрібно повністю звільнити Донецьку, Луганську, Запорізьку, Херсонську області з-під окупації. А головне – морська піхота має повернутися і звільнити наше постійне місце дислокації – Крим. Тільки після цього можна вважати, що ми поставили крапку в цій війні", – наголосив командувач.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related