Рідні полеглого на фронті українського військового та журналіста Максима Мединського відвідали могилу героя на другі роковини його загибелі. Мережею почало ширитися фото дідуся, який стоїть біля пам’ятника онука.

Щемливу світлину опублікував батько загиблого Максима, військовий журналіст Сергій Мединський.

Фотографка та одногрупниця військового Христина Кулаковська поширила фото на своїй сторінці і розповіла, що прадід (батько дідуся Максима), якого також звали Максим, загинув навесні 1945 року у Польщі, також на війні.

Відео дня

«Дідусю Юрію 87 років, його тато Максим загинув навесні 1945 року у Польщі. Теж на війні. Онук Максим загинув на цій війні. І він ось стоїть біля могили свого онука. Це коло колись має закінчитися, ми маємо перестати втрачати людей через нашого сусіда у різних поколіннях, у різні війни», — зазначила фотографка.

Сергій Мединський/Facebook Фото: Сергій Мединський/Facebook

Максим народився у місті Болград Одеської області. Його батько та мати — військові, тому з дитинства чоловік мріяв стати десантником. Незважаючи на те, що вищу освіту отримав за спеціалізацією видавнича справа і редагування, з 2014 року Максим здійснив дитячу мрію і у 2014 році пішов на війну добровольцем.

Максим Мединський/Facebook Фото: Максим Мединський/Facebook Максим Мединський/Facebook Фото: Максим Мединський/Facebook

За рік чоловік повернувся до цивільного життя, адже бажав завести родину. Максим одружився, а згодом у нього народилася дитина.

Перед початком повномасштабного вторгнення захисник говорив, що його сенс — донька. «Я готовий йти на війну, бо не хочу, щоб вона жила у совку», — говорив Максим.

Максим Мединський/Facebook Фото: Максим Мединський/Facebook

Після початку повномасштабного вторгнення чоловік долучився до 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та став заступником командира мінометної батареї.

Загинув захисник 29 квітня 2022 року. Посмертно лейтенант Мединський нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та орденом За мужність ІІІ ступеня.

Редактор: Каріна Пасічник Читати далі