Кабмін виділив Харківській та Чернігівській областям понад 1,2 млрд грн на військові інженерні та фортифікаційні споруди – Шмигаль

Date:

Кабмін виділив Харківській та Чернігівській областям понад 1,2 млрд грн на військові інженерні та фортифікаційні споруди - Шмигаль

Кабінет Міністрів України виділив Харківській і Чернігівській обласним військовим адміністраціям понад 1,2 млрд грн на будівництво військових інженерних і фортифікаційних споруд, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Щодня зміцнюємо обороноздатність держави. Сьогодні уряд ухвалює два рішення для посилення оборонних рубежів північно-східних регіонів. За запитом Харківської та Чернігівської обласних військових адміністрацій із резервного фонду держбюджету виділяємо понад 1,2 млрд гривень", – сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

Зокрема, 911,5 млн грн виділено для Харківської та понад 363 млн грн для Чернігівської областей на будівництво військових інженерних і фортифікаційних споруд.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Сини Трампа планують перепродавати українські технології дронів Пентагону – WSJ

Сини Трампа планують перепродавати українські технології дронів Пентагону -...

Освобождена почти вся территория Днепропетровской области, – Генштаб

Это спланированная наступательная операция Украинские военные проводят спланированную наступательную...

Пакистан вводить жорстку економію через стрибок цін на нафту

Пакистан вводить жорстку економію через стрибок цін на нафту<p>Прем'єр...