JYSK у півтора раза збільшив експорт меблів із України

Скандинавська мережа магазинів для дому JYSK у квітні експортувала меблів із України на EUR2,11 млн, що на 46,7% більше, ніж у квітні 2022 року, повідомив country director JYSK в Україні Євген Іваниця агентству "Інтерфакс-Україна".

"Тішить, що у квітні JYSK загалом збільшив обсяг закупівель товарів в Україні не лише порівняно з 2022 роком, коли експортувалося продукції на EUR1 млн 438 тис., а й до довоєнного 2021 року з EUR1 млн 704 тис.", — повідомив Іваниця.

Як приклад він навів серію меблів Billund, названу на честь невеликого міста в Ютландії, яку виробляє ТОВ "Акорд" із Хмельницького.

Як повідомлялося, 2023 року мережа JYSK відкрила два нових магазини, анонсовано відкриття відновленого магазину в торговельному центрі "Рів’єра" в Одесі та ще чотирьох нових магазинів — у червні в Дніпрі, Кам'янському Дніпропетровської області та Коломиї Івано-Франківської області, в липні в Києві.

JYSK — частина сімейної Lars Larsen Group. Виручка JYSK у 2021/22 фінансовому році склала EUR 4,87 млрд.

Сьогодні в Україні працює 84 магазини JYSK та інтернет-магазин jysk.ua. Штат JYSK в Україні налічує понад 800 співробітників.