Італійський уряд намагається домовитись із Європейським Союзом про компенсацію збитків, завданих фірмам, які потрапили під російські санкції.

Про це у четвер, 2 травня, заявив міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні на зустрічі із представниками італійських компаній, які працюють в Росії, повідомляє Reuters.

Відео дня

Таяні заявив, що італійський уряд активно працює на європейському рівні, оскільки лише у європейському контексті можна розвʼязати питання щодо санкцій.

«Ми шукаємо рішення, аби компенсувати втрати, що зазнали компанії, яких торкнулися російські санкції», — сказав він.

Читайте також: Петро Чернишов Петро Чернишов Гра в шахи з бандитами. Що сталося з Danone і Carlsberg у Росії

Як повідомляють джерела Reuters, ЄС розглядає можливість надати європейським компаніям, чиї активи конфіскувала Росія, доступ до частини заморожених коштів Газпрому та інших російських компаній.

26 квітня російський диктатор Володимир Путін своїм указом передав російських «дочок» Ariston і Bosch у тимчасове управління компанії групи Газпром — АТ Газпром побутові системи.

Згідно з пресрелізом Європейської служби зовнішніх дій, влада Євросоюзу не вважає такими, що відповідають міжнародному праву, заходи влади Росії щодо російських дочірніх компаній Ariston і Bosch і закликає відмовитися від цього кроку.

Редактор: Вікторія Горьова Читати далі