8 червня у фіналі чемпіонату Європи з мініфутболу національна збірна Сербії перемогла Румунію в серії післяматчевих пенальті.

В основний час команди забили по одному разу, зрештою, визначити переможця так і не змогли.

У напруженій серії післяматчевих пенальті більше пощастило сербам.

Збірна Сербії — збірна Румунії — 1:1 (по пенальті — 10:9)

Відео дня

Голи: Ігнич, 21, — Баля, 26.

Зазначимо, що для збірної Сербії це був дебютний фінал і перший титул чемпіонів Європи. Водночас румунська команда шість разів вигравала Євро з мініфутболу.

5 червня, у 1/8 фіналу збірна України програла команді Франції (2:3) та вибула з турніру.

Раніше ми писали, що олімпійська збірна України здолала Панаму U-23 на турнірі у Франції

Редактор: Олександр Волочан Читати далі