Для покращення роботи кишечника. П’ять ідей сніданку, що допоможуть травленню

Ці п’ять страв точно зроблять вас більш ситим та покращать настрій, адже вони не лише корисні, а й смачні.

Читайте також: Витратьте всього хвилину. Простий секрет, як зробити сендвіч зі смаженим сиром на сніданок смачнішим

Треба їсти поживну, ситну їжу протягом дня, щоб справлятися зі своїми справами та почуватися при цьому добре. Тим не менш, сніданок — це основа. Зокрема, ситний, насичений поживними речовинами, корисний для кишечника сніданок може творити чудеса.

Відео дня

Після голодування протягом ночі ваш кишечник готовий ефективно засвоювати поживні речовини. Сніданок, багатий клітковиною, пробіотиками та пребіотиками, підтримує ріст корисних бактерій у ньому, покращує травлення та підтримує баланс мікробів. Цей перший прийом їжі не тільки сприяє травленню протягом дня. Він також стабілізує рівень цукру в крові та підвищує роботу імунної системи. Ви можете суттєво вплинути на загальне здоров’я кишечника, вибираючи їжу вранці.

Читайте також: Щоб посміхатися від насолоди. Який сніданок полюбляють на Кубі: рецепт класичного сендвіча до кафе кон лече

Як приготувати кращий сніданок

Здоровий для кишківника сніданок відповідає деяким ключовим основним цілям: це заповнити прогалину клітковини, і допомогти з регулярним випорожненням. Він може покращити вашу здатність налаштовуватися на сигнали голоду тіла та підвищити енергію.

Треба їсти поживну, ситну їжу протягом дня (Фото: Unsplash/Ali Inay) Треба їсти поживну, ситну їжу протягом дня / Фото: Unsplash/Ali Inay

Управління з контролю за продуктами й ліками США рекомендує отримувати 28 грамів клітковини щодня, якщо ви дотримуєтеся 2000-калорійної дієти. Більшість людей не досягають цих цілей, і пропуск сніданку означає, що ви лише ускладнюєте отримання достатньої кількості клітковини. Деякі з найкращих продуктів, корисних для кишечника, також є популярними продуктами для сніданку: овес, насіння чіа та ягоди є дивовижними продуктами, які добре працюють вранці.

З'їсти що-небудь вранці чудово для вашого кишечника, тому що це може заспокоїти шлунок, дати заряд енергії та бути корисним для гормонів голоду.

Читайте також: Ідеальний сніданок. Як приготувати сирні мафіни з зеленню

П’ять корисних для кишечника сніданків

Попередження: ваш живіт може бурчати, коли ви читатимете поради щодо приготування сніданку, який буде корисним для кишечника.

Тости з авокадо з яйцем пашот

Тости з авокадо з яйцем пашот (Фото: Unsplash/David B Townsend) Тости з авокадо з яйцем пашот / Фото: Unsplash/David B Townsend

Популярні на сніданок, обід і, отже, на пізній сніданок, тости з авокадо приносять задоволення багатьма способами. Ця страва поєднує в собі клітковину цільнозернового хліба та авокадо з білком яйця-пашот, що робить її чудовою для здоров’я кишечника та підтримки рівня енергії. Вершкове авокадо та рідкий жовток поверх хрустких тостів дуже ситні та смачні.

Читайте також: Авокадо тост без тоста. Рецепт приготування салату з яєць, які лишилися після свята — лиш кілька інгредієнтів

Смузі

Так, ваш сніданок може бути рідким — і бути корисним для здоров’я вашого кишечника — якщо ви змішаєте правильні інгредієнти (у переносному значенні, а у випадку смузі — буквально).

Смузі ідеально підходять для літнього ранку (Фото: Unsplash/Jyoti Singh) Смузі ідеально підходять для літнього ранку / Фото: Unsplash/Jyoti Singh

Смузі ідеально підходять для літнього ранку, коли ви можете не хотіти їсти через спеку. Змішайте будь-які заморожені фрукти, які у вас є, а потім додайте трохи йогурту для додаткової користі пробіотиків. Це легкий сніданок, який також можна їсти як ескімо, якщо розлити його у форми.

Не любите йогурт або маєте проблеми з молочними продуктами? Поєднання багатого пробіотиками кефіру та багатого на клітковину насіння льону в смузі чудово підходить для підтримки здоров’я кишечника. Він містить протеїновий порошок для живлення м’язів і стабілізації рівня цукру в крові, а також суміш ягід і бананів для солодкого, антиоксидантного та багатого клітковиною смаку. І смачно, і ситно".

Читайте також: Напій на мільйон. Рецепт зеленого смузі від екс-головного хірурга США

Буріто

Візьміть овочі, що залишилися вчора ввечері (Фото: Unsplash/Ryan Concepcion) Візьміть овочі, що залишилися вчора ввечері / Фото: Unsplash/Ryan Concepcion

Візьміть овочі, що залишилися вчора ввечері, щоб отримати клітковину та білок, а потім згорніть їх у буріто. Це простий спосіб зменшити харчові відходи, а також ви отримаєте добре збалансований сніданок, навіть не напружуючись.

Читайте також: «Створений, щоб їсти руками». Рецепт сирно-овочевого буріто від Євгена Клопотенка

Оладки на кефірі з чорницею

Використання кефіру в млинцях додає пробіотики (Фото: Unsplash/ cleo stracuzza) Використання кефіру в млинцях додає пробіотики / Фото: Unsplash/ cleo stracuzza

Використання кефіру в млинцях додає пробіотики, а чорниця приносить антиоксиданти та нотку солодкості. Насолодіться смаком кефіру, який доповнює солодкість чорниці, роблячи її пухкою та смачною.

Читайте також: Млинці, оладки, мафіни. П’ять рецептів безглютенових страв зі шкільного меню від Клопотенка

Пудинг з насіння чіа

Насіння чіа завоювало прихильність у соціальних мережах (Фото: Unsplash/Brenda Godinez) Насіння чіа завоювало прихильність у соціальних мережах / Фото: Unsplash/Brenda Godinez

Насіння чіа завоювало прихильність у соціальних мережах. Воно є фантастичним джерелом клітковини та омега-3 жирних кислот, які є важливими для підтримки здорової слизової оболонки кишечника та зменшення запалення. Кокосове молоко містить жирні кислоти середнього ланцюга, які легше засвоюються та корисні для кишечника. Страва виходить вершковою і смачною, ситною і дуже ароматною.

Хороший сніданок може мати значну користь для здоров’я вашого кишечника. Він багатий клітковиною, білком і вітамінами, може збільшити відчуття ситості, поліпшити травлення та покращити інші показники здоров’я, такі як імунна функція та енергія. Хороші новини: багато улюблених страв на сніданок відповідають цим вимогам. Згадайте вівсяну кашу, тости з авокадо та фрукти. Ця їжа також має приємний смак, тому люди частіше споживають її регулярно, і зазвичай не треба багато часу на підготовку.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Редактор: Юлія Звєрькова Читати далі