У рамках матчу-відповіді ½ фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ на своєму полі приймав Боруссію Дортмунд. Перший поєдинок завершився мінімальною перемогою німців — 1:0.

У першому таймі французький колектив більше домінував, а найреальніший момент мав Дембеле, який з лінії воротарського майданчика пробив вище воріт.

Гості відповіли швидким виходом з оборони, який завершився сейвом Доннарумми після удару Адеємі.

Відео дня Читайте також: Вийшла в Лігу чемпіонів! Жирона в шаленому матчі з голом Довбика обіграла Барселону — відео

Рахунок у матчі було відкрито майже одразу після перерви. Хуммельс забив після подачі з кутового.

REUTERS/Kai Pfaffenbach Фото: REUTERS/Kai Pfaffenbach

Німецький захисник відзначився голом у півфіналі Ліги чемпіонів у віці 35 років і 143 днів. Старше за нього на даній стадії турніру забивали тільки Раян Гіггз (37 років 148 днів) і Едін Джеко (37 років 54 дні).

У другому таймі французи мали кілька моментів, щоб забити. Спочатку м’яч влучив у штангу після удару Заїра-Емрі, а потім Мендеш пробив у стійку.

На останніх хвилинах поєдинку ПСЖ ще двічі влучив у поперечину — Мбаппе пробив у каркас із лінії воротарського майданчика, а потім Вітінья з дальньої дистанції повторив «досягнення» партнера.

У підсумку Боруссія зуміла встояти і здобути перемогу, яка дала їй змогу пробитися у фінал Ліги чемпіонів.

ПСЖ — Боруссія Дортмунд 0:1 (перший матч — 0:1)
Гол: Хуммельс, 50

У фіналі турніру Боруссія Дортмунд зіграє проти переможця пари Реал — Баварія. Перший матч завершився внічию — 2:2, матч-відповідь відбудеться в середу, 8 травня.

Раніше тренер Реала повідомив, чи зіграє Лунін у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів.

Редактор: Дмитро Данець Читати далі