У четвер, 23 травня, відбувся чвертьфінальний матч чемпіонату світу з хокею між збірними Канади та Словаччини.

Канада — Словаччина 6:3

Голи Макканн, (02:45), Дюбуа, (04:15), Пол (03:48, 19:10), Гантер, (06:20), Танев, (06:40) — Цегларік, (07:56), Келемен (07:08), Гривик (16:57)

На початку першого періоду канадці закинули дві шайби, однак через кілька хвилин словаки скоротили відставання в рахунку.

Відео дня

Це розлютило канадських хокеїстів, які у третьому періоді встановили на табло рахунок — 5:1. Збірна Словаччини змогла ще двічі відзначитись у ворота суперників, але фінальну крапку у матчі поставив нападник Канади Нік Пол — 6:3.

Читайте також: «Негайно»: прапор України прибрали з матчу чемпіонату світу з хокею REUTERS/Gabriel Kuchta Фото: REUTERS/Gabriel Kuchta REUTERS/Gabriel Kuchta Фото: REUTERS/Gabriel Kuchta REUTERS/Gabriel Kuchta Фото: REUTERS/Gabriel Kuchta

Раніше ми писали з ким зіграє збірна України на чемпіонаті світу 2025 року.

Редактор: Андрій Павлечко Читати далі