Байден зустрінеться з лідерами Конгресу, щоб прискорити надання допомоги Україні

Date:

Байден зустрінеться з лідерами Конгресу, щоб прискорити надання допомоги Україні

Президент США Джо Байден зустрінеться з лідерами Конгресу, включаючи спікера Палати представників Майка Джонсона, у Білому домі у вівторок, повідомляє Bloomberg.

Зустріч відбудеться, щоб прискорити надання союзникам включно з Україною пакету фінансової допомоги, а також запобігти припиненню роботи уряду США.

У тижневому розкладі Білого дому, опублікованому в неділю, йдеться, що Байден "обговорить терміновість ухвалення двопартійного додаткового документа про національну безпеку та збереження роботи уряду".

За словами помічника одного з лідерів Конгресу, у заході також візьмуть участь лідер більшості у Сенаті Чак Шумер, лідер меншості у Сенаті Мітч Макконнелл та лідер меншості у Палаті представників Хакім Джефріс.

"Ми маємо вивести ці гроші за двері", – заявив раніше в ефірі "Fox News" радник Байдена з національної безпеки Джейк Салліван.

Він також зазначив, що у Білому домі вважають, що допомога, схвалена двопартійним голосуванням у Сенаті, може бути також підтримана у Палаті представників, якщо Джонсон поставить її на голосування.

Теги:
#сша
#зустріч
#конгресмени
#байден




Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Чтобы спасти ребенка, пришлось снимать издевательства: в Харькове женщина систематически избивала 7-летнего сына

На Харьковщине установили личность правонарушительницы и продолжают выяснять все...

На Brave1 Market запустили кабинет закупщика: на сколько миллионов заказали

Чем это отличается от закупок по еБаллам? На государственном...

Трамп о слухах вокруг смерти сенатора Грэма: ФБР тратит время

Волна предположений после смерти сенатора получила официальный комментарий Смерть...

Зеленский наградил фон дер Ляйен орденом, которого еще ни у кого нет

Награду официально ввели только вчера Первой новой государственной награды...