Байден запровадив надзвичайний стан в американському штаті Міссісіпі через шторм, що обрушився на регіон

Date:

Байден запровадив надзвичайний стан в американському штаті Міссісіпі через шторм, що обрушився на регіон

Президент США Джо Байден у неділю оголосив про запровадження надзвичайного стану в американському штаті Міссісіпі через шторм, що обрушився на регіон, повідомляє Reuters.

"Президент США Джо Байден у неділю затвердив оголошення надзвичайного стану в штаті Міссісіпі після того, як сильний шторм обрушився на штат, забравши життя щонайменше 25 осіб там та одне в Алабамі", – йдеться в повідомленні.

У ньому зазначається, що Байден також наказав виділити кошти з федерального бюджету на відновлення постраждалих районів на додачу до зусиль штату, племен і місцевої влади. Фінансування буде доступне постраждалим в округах Керролл, Гамфріс, Монро та Шаркі.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Процессоры A18 Pro не бесконечные: аналитик прогнозирует сокращение поставок MacBook Neo на 40%

Огромная популярность MacBook Neo заставила Apple изначально запланировать выпуск...

Федоров сделал заявление о своей должности, планирует еще один разговор с Зеленским

Федоров сказал, для чего ему нужна должность Сегодня глава...

У ЄС привітали Корецького з призначенням на посаду Прем'єр-міністра України

У ЄС привітали Сергія Корецького з призначенням новим Прем'єр-міністром...

У російської оборонки серйозні фінансові труднощі попри астрономічні вливання – ЦПД РНБО

Центр протидії дезінформації РНБО повідомив про серйозні фінансові труднощі,...