Автор: Олег Шама

Феєрверком першотравневих обходин з нагоди Свята праці нацисти ошелешили рядових робітників, і ті мовчки сприйняли розгін останніх вільних профспілок.

«Якщо це спрацює, ми здобудемо безпрецедентну перемогу», — писав Йозеф Геббельс, міністр народної освіти і пропаганди Третього рейху, у своєму щоденнику 30 квітня 1933 року.

Відео дня

А йшлося автору цих рядків про завтрашні обходини з нагоди Свята праці.

Київ став проблемою і для Гітлера, і для Путіна – Владислав Гриневич, історик

https://www.youtube.com/watch?v=IRes8STzAIw

Ще на початку квітня кабінет новоспеченого канцлера Адольфа Гітлера оголосив 1 травня Святом національної праці. По всій країні — вихідний. І головне — грандіозне видовище, щоб вразити людей.

Читайте також:
Малюнок Андрія Левченка (Фото:DR) Хвороби Путіна, як у Гітлера. Симптоми російського диктатора точно повторюють ті, що були у фюрера, який вживав оксикодон — історія з NV

На чолі нескінченних парадів марширували, звісно, підрозділи правлячої усього чотири місяці Націонал-соціалістичної робітничої партії (NSDAP): Гітлерюгенд, Загони оборони (SS), штурмовики (SA). Останні ще вчора ганяла Берліном, тероризуючи лідерів робітничих спілок. І у звично емоційній промові Гітлер закликає до єдності, намагаючись згладити неприємний осад. Канцлера чують через радіо в кожному куточку країни.

Читати далі