Артем Довбик оформив хет-трик, а Віктор Циганков зробив дубль у матчі 38-го туру чемпіонату Іспанії проти Гранади.

Ба більше, обидва українці зробили по одній гольовій передачі. Таким чином, вони доклались до усіх семи голів Жирони у поєдинку.

У першому таймі Циганков віддав асист на Еріка Гарсію та забив сам. А на початку другої половини оформив дубль.

Відео дня

Довбик перед перервою забив ударом з пенальті. У другому таймі Артем відзначився ще одним голом, асистував Крістіану Стуані і знову забив з пенальті.

Жирона здобула розгромну перемогу з рахунком 7:0. Каталонська команда ще раніше гарантувала собі третє місце у Ла Лізі.

Довбик завдяки хет-трику обійшов лідера бомбардирської гонки Ла Ліги Александера Серлота. Однак у форварда Вільярреала ще є гра в запасі.

Раніше ми писали, що Віктор Циганков може перейти у найкращу лігу світу.

Редактор: Орест Дида Читати далі