Бостон Селтікс обіграли Даллас Маверікс у третьому матчі фіналу НБА та повели у серії з рахунком 3:0.

Після двох перемог на домашньому паркеті команда українського баскетболіста Святослава Михайлюка здобула надважливу звитягу на виїзді.

На велику перерву команди пішли за мінімальної переваги Далласа — 51:50. Вирішальний ривок Бостон зробив у третій чверті, яку виграв з рахунком 35:19.

Відео дня

У фінальній 12-хвилинці Маверікс зуміли скоротити відставання до мінімуму, однак зрештою Селтікс втримали переможний результат — у підсумку 106:99 на їхню користь.

Леброн Джеймс (Фото:Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports) Новий король. Леброн Джеймс став найкращим бомбардиром в історії баскетболу

Четвертий матч фіналу НБА пройде в Далласі у ніч на суботу, 15 червня (початок — о 03:30 за Києвом). У разі перемоги Бостон виграє серію з рахунком 4:0 та здобуде рекордний 18-й титул в історії.

Святослав Михайлюк може вперше виграти чемпіонство НБА. Українець проводить у Бостоні перший сезон, у фінальній серії він виходив на паркет у другому матчі, набравши два очки.

Раніше ми писали, що у віці 86 років помер легендарний баскетболіст Джеррі Вест.

Редактор: Орест Дида Читати далі