Актуальні вакансії для медсестер у Харкові.

На початку зими у місті активно цікавляться відкритими вакансіями медсестри. І деякі харківські роботодавці готові працевлаштувати представників цієї професії. Однак зарплата залежатиме від самих спеціалістів — їх навичок та досвіду.

Редакція сайту 057 розповідає, куди у Харкові потрібні медсестри і скільки їм обіцяють платити.

Робота медсестрою у Харкові. Куди потрібні представники цієї професії і скільки їм обіцяють платити, - ФОТО, фото-1

Обласний центр служби крові шукає медичну сестру. Вимоги до спеціаліста: неповна вища освіта або базова вища освіта за напрямом підготовки "Медицина", спеціальністю "Сестринська справа", "Лікувальна справа" чи "Акушерська справа"; комунікабельність. Зарплата — близько 13,5 тисяч гривень.

Куди звертатись шукачам роботи: 099-234-73-64.

Міська клінічна багатопрофільна лікарня запрошує на роботу медичну сестру стаціонару у відділення хоспісу. Вимоги до спеціаліста: досвід роботи від 5 років. Зарплата — від 12 до 13 тисяч гривень.

Куди звертатись шукачам роботи: 057-725-24-24.

Інститут патології хребта та суглобів відкрив вакансію "медсестра". Вимоги до спеціаліста: медична освіта, уважність до деталей, гарна фізична форма та готовність працювати в екстреному режимі. Зарплата — від 11 до 13 тисяч гривень.

Куди звертатись шукачам роботи: 050-544-90-06.

Медична лабораторія шукає медичну сестру. Вимоги до спеціаліста: освіта медична середня спеціальна, високий рівень клієнтоорієнтованості та бажання допомагати людям, готовність до швидкого навчання та роботи за стандартами компанії, готовність виконувати маніпуляції із взяття біоматеріалу, вміння ввічливо зустрічати та консультувати клієнтів, вміння працювати з ПК, військовий квиток. Зарплата — близько 15 тисяч гривень.

Куди звертатись шукачам роботи: 050-955-52-83.

Робота медсестрою у Харкові. Куди потрібні представники цієї професії і скільки їм обіцяють платити, - ФОТО, фото-2

Обласна клінічна психіатрична лікарня запрошує на роботу медичну сестру. Вимоги до спеціаліста: середня професійна освіта зі спеціальності "Сестринська справа", володіння технікою внутрішньовенних та внутрішньом'язових ін'єкцій, знання ПК та офісних програм. Зарплата — близько 15,5 тисяч гривень.

Куди звертатись шукачам роботи: 067-681-49-43.

Міська клінічна багатопрофільна лікарня відкрила вакансію "медична сестра стаціонару". Вимоги до спеціаліста: досвід роботи від 2 років. Зарплата — близько 13 тисяч гривень.

Куди звертатись шукачам роботи: 095-927-02-49.

Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги шукає молодшу медичну сестру з догляду за хворими. Вимоги до спеціаліста: повна або базова загальна середня освіта за спеціальністю. Зарплата — близько 6,7 тисяч гривень.

Куди звертатись шукачам роботи: 057-725-81-22.

Обласний центр онкології запрошує на роботу медичну сестру. Вимоги до спеціаліста: середня спеціальна освіта зі спеціальності "Медична сестра", володіння ПК, вміння працювати в команді та в стресових ситуаціях, уважність до деталей. Зарплата — від 10 до 13 тисяч гривень.

Куди звертатись шукачам роботи: 068-993-23-57.