Сьогодні, 28 квітня, у матчі 23 туру УПЛ харківський “Металіст” зіграв в Ужгороді на стадіоні “Авангард” з одним із грандів українського футболу — київським “Динамо”. Це був перший матч в якому у ролі виконуючого обовʼязки головного тренера “Динамо” дебютував колишній воротар клубу Олександр Шовковський. Перший момент у матчі виник біля воріт харківʼян. Буяльський біля лінії штрафного майданчика віддав пас на Беніто. Легіонер “Динамо” пробивав у дальній нижній – Єрмолов рятує ворота “Металіста”. На 30-й хвилині Буяльський вискочив віч-на-віч, але Картушов в останній момент у підкаті вибив мʼяч на кутовий. Через хвилину тільки штанга рятує ворота харківʼян після удару зі штрафного Андріївського. На 37-й хвилині Волошин отримує м'яч на лінії штрафного майданчика, обробляє та б'є у дальній кут воріт, мʼяч не влучає в ворота. А на початку другого тайму сталась подія, яка визначила подальшу долю матчу. Романюк зніс біля лінії штрафного майданчика Кабаєва, який виходив віч-на-віч. Арбітр за фол останньої надії видаляє гравця харківʼян. Але реалізувати чисельну перевагу киянам вдалося тільки на 70-й хвилині. Сирота сильно та влучно пробив метрів з 22-х у дальню дев'ятку 0:1. А ще через пʼять хвилин Кабаєв прострілює з лівого флангу і Ванат, якого залишили одного перед воротами, замикає передачу — 0:2. На 81-й хвилині помилка гравця “Динамо” на деякий час відновила інтригу в зустрічі. Попов послизнувся біля свого штрафного майданчика і Картушов підхопив м'яч і віддав у центр штрафного майданчика на Прядуна, якому залишалося лише пробити по порожніх воротах — 1:2. Через дві хвилини Порох потужно пробивє зі штрафного метрів із 25-ти, але Нещерет відбиває важкий м'яч. І вже в компенсований час Вівчаренко, отримує м'яч від Буяльського у штрафному майданчику і б'є у ближню дев'ятку 1:3. “Металіст” з 19 очками залишається на передостанньому 15 місті у турнірній таблиці чемпіонату. У наступному турі, який відбудеться 3 травня, харківʼянам доведеться грати дуже складний матч з одним із претендентів на золото — з “Дніпро-1” Джерело: 057.ua