HIMARS знищили 4 установки С300, котрі завдавали ракетних ударів по Харкову, - військовий

HIMARS знищили 4 установки С300, котрі завдавали ракетних ударів по Харкову.

Тому зараз росіяни не ризикують під'їжджати та скорочувати дистанцію, щоб відпрацювати по місту, — повідомив засновник спецпідрозділу Кракен Костянтин Немічев.

Це першеофіційне підтвердження ударів системами HIMARS по російських С-300 від українських військових, зазначає Суспільне Харків.
Раніше про удари західною зброєю по цих установках на території РФ йшлося у звіті Інституту вивчення війни за 3 червня. Згідно визначеною за фото геолокацією, знищена установка стояла за понад 80км від Харкова, зазначають у звіті.

Немічев додав, що сили ППО полюють на літаки, які бомблять КАБами Харків. "І ми можемо побачити останній тиждень, що бомби долітають лише до окружної дороги, але все одно є жертви, тому було б добре один-два літаки збити.
Також можемо побачити дефіцит важкої техніки на Харківському напрямку. Коли вони наступали на Липці, штурм та закріплення відбувалися зовсім без техніки. Чисто мʼясом. На Вовчанському вони використовували техніку, але Збройні Сили її вдало утилізували", — додав військовий.

Нагадаємо, "Святі HIMARS" вже рятують Харків, — речник облпрокуратури