Данілов бачить загрозу для країни в активізації політичного процесу

Date:

Данілов бачить загрозу для країни в активізації політичного процесу

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов бачить загрозу в спробах внутрішньої дестабілізації, зокрема, і за допомогою спроб організувати восени проведення виборів.

"Для нас це небезпечно. Ми входимо в непростий період турбулентності саме через внутрішнє питання", – сказав він у п'ятницю в ефірі телемарафону.

За його словами, "останні два-три тижні активізувався політичний процес усередині країни. Хтось придумав собі, що в жовтні будуть вибори. Я взагалі не розумію, як вибори можуть бути у країні, яка воює. Хтось вкинув це питання, і деякі діячі, які в минулому мали бізнес із Медведчуком, зараз об'єднуються і пробують розхитати країну", – сказав він.

"Я хотів би звернутися до них із простим проханням: "Одумайтеся!" Майте на увазі, що війна не закінчиться, поки ми не звільнимо всі наші території. Потім будете займатися політикою, популізмом", – сказав Данілов.

"А зараз треба в єдиній системі координат, пліч-о-пліч працювати на країну", – заявив він.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

В Украине разработали первый VR-тренажер для обслуживания оружия: как он работает

Для чего нужен симулятор обслуживания пушки и почему именно...

Зеленский подтвердил поражение важного военного предприятия в Кирове

Под ударом также оказался нефтяной объект в 1350 км...

Дроны, КАБы и FPV: более 20 населенных пунктов под ударами

За прошедшие сутки вражеские удары получили 20 населенных пунктов...

Сырский передал должность Драпатому и заявил о “новом этапе” впереди

Сырский дал напутствующее слово новому военному руководству Драпатый уже...