Після російських масованих нічних обстрілів населених пунктів Донецької області відомо про чотирьох загиблих мирних жителів і двох поранених, повідомляє голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
"Зранку росіяни обстріляли Олексієво-Дружківку з "Ураганів" – загинули дві людини, поранено чотирьох", – написав він у телеграм-каналі в четвер.
"На горлівському напрямку відомо про двох загиблих і двох поранених цивільних у Бахмуті", – повідомляє Кириленко.
Як зазначив очільник ОВА, до тотальних руйнувань у Бахмуті "додалися пошкодження дитсадка, двох приватних будинків і трьох багатоповерхівок. У Соледарській громаді пошкоджено чотири багатоквартирні будинки, два приватні будинки та магазин у Никифорівці, і ще три будинки – у Васюківці. Під обстрілами – околиці Часовоярської і Торецької громад".
За даними ОВА, Вугледар зазнав авіаудару, без жертв. Як повідомляє Кириленко, на донецькому напрямку протягом доби відбувалися артобстріли Мар'їнки та Красногорівки і поодинокі обстріли Авдіївки. "Інформація про постраждалих не надходила", – написав він.
"На лисичанському напрямку стався масований артобстріл Званівки – пошкоджено школу, будинок культури, магазин і понад 20 приватних будинків. У Сіверську пошкоджено будинки на двох вулицях", – наводить Кириленко нові дані про руйнування цивільної інфраструктури області.