«Концентрації військових підрозділів ворога на кордоні не зафіксовано»: Синєгубов про можливий наступ росіян на Харків

Date:

«Концентрації військових підрозділів ворога на кордоні не зафіксовано»: Синєгубов про можливий наступ росіян на Харків

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов прокоментував статтю британського видання The Telegraph щодо повторного наступу окупантів на Харків.

Це сталося під час брифінгу з журналістами.

«Концентрації військових підрозділів ворога на кордоні не зафіксовано.

Ворог дійсно здійснює безпрецедентні масовані обстріли населених пунктів поблизу кордону – Липці та сусідні села. За останні два дні війська рф випустили по цим населеним пунктам десятки ракет С 300. Зафіксовані влучання в житлові будинки, інші об'єкти цивільної інфраструктури.

Для того, щоб говорити про будь-який наступ чи плани ворога, він має сконцентрувати свої військові підрозділи в тому чи іншому напрямку. Наразі такої концентрації немає. Проте, ситуація може змінюватися щохвилини і ми, звичайно, уважно стежимо за цим.

Ми розуміємо, що ворог від своїх намірів щодо можливого відбиття територій, які він втратив восени 2022 року, а також щодо міста Харкова, не відмовився. Маємо бути готові завжди!», — підсумував Синєгубов.

Нагадаємо, що британське видання The Telegraph написало, що росія, можливо, готується до наступу під Харковом.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

«Прочный воздушный щит»: Украина интегрирует системы ПВО с норвежской NASAMS

Украинское государственное предприятие "Укроборонпром" и норвежская компания Kongsberg Defence...

Вместо охраны – вырубка: куда исчезает лес в Харьковской области

В Чугуевском лесничестве раскрыли преступную схему.Сообщено о подозрении фигурантам...

Трамп пригрозил установить для Японии тариф: что говорят в его команде

Президент США Дональд Трамп пригрозил ввести новый уровень пошлин...