Окрім Оболонського, зафіксовано падіння уламків у Дніпровському районі Києва, даних про постраждалих немає – КМВА

Date:

Падіння уламків зафіксовано також у Дніпровському районі Києва, повідомили в Київській міській військовій адміністрації (КМВА).

Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомляв про падіння уламків в Оболонському районі.

"Під час останньої повітряної атаки в столиці зафіксовано падіння уламків у Дніпровському та Оболонському районах. В Оболонському районі міста уламки впали на територію дитячої лікарні. Пошкоджень, загоряння та постраждалих немає", – йдеться в повідомленні КМВА.

Уламки також "зафіксовані в одному з житлових масивів району. Екстрені служби обстежили ситуацію. Займання ліквідовано. Інформації про постраждалих і травмованих немає", – повідомляють у Київській МВА.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Рецензия на сериал “Красота” / The Beauty

4 марта на FX и Hulu завершились показы научно-фантастического...

Скандал с задержанием инкассаторов: руководство НБУ срочно отправляется в Будапешт

Нацбанк также готовит обращение к европейским регуляторам из-за поведения...