Відомо про двох загиблих унаслідок ракетного удару по Покровську

Date:

Відомо про двох загиблих унаслідок ракетного удару по Покровську

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомив про двох загиблих унаслідок ракетного удару по Покровську Донецької області в понеділок.

"Покровськ у Донецькій області. Два ракетні удари росіян по житловому будинку. Станом на цей момент відомо про двох загиблих – жінку і чоловіка. Чотирьох поранених забрала швидка. Рятувальники і медики працюють", – написав він у телеграм-каналі.

Зі свого боку голова Донецької обласної військової адміністрації (ОВА) Павло Кириленко повідомив про одну загиблу людину і сімох поранених.

"1 людина загинула, 7 поранені – такі попередні оперативні дані наслідків рашистської ракетної атаки на Покровськ", – написав він у телеграм-каналі.

"Рашисти завдали два удари по центру міста з інтервалом у кілька десятків хвилин. Пошкодили 9-ти та п'ятиповерхівки, житлові будинки в приватному секторі, готель, заклади харчування, магазини, адміністративні будівлі", – повідомив Кириленко.

Голова ОВА наголосив, що зберігається загроза повторних атак росіян.

"Інформацію про поранених і загиблих оновлюватиму мірою надходження", – підсумував він.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Украина и 9 стран Европы создали антибаллистическую коалицию

Кто вошел в новое оборонное объединение и какие цели...

Не клетка, а сетка: Израиль продемонстрировал автономную систему-перехватчик, которая останавливает FPV-дроны

Растущее использование ударных FPV-дронов заставляет военных пересмотреть подходы к...

Дванадцять штатів США подали до суду, щоб заблокувати злиття Paramount і Warner Bros. за $110 млрд

Коаліція з 12 американських штатів подала позов із вимогою...