В Естонії заборонять користуватися застосунком ТікТок на телефонах чиновників — ЗМІ

Date:

В Естонії заборонять користуватися застосунком ТікТок на телефонах чиновників - ЗМІ

Застосунок TikTok буде заборонений на мобільних телефонах, наданих чиновникам державою, повідомив у середу газеті Eesti Paevaleht міністр підприємництва та інформаційних технологій Крістьян Ярван (Kristjan Jarvan).

"Був наказ від Державного центру інформаційно-комунікаційних технологій (…). Поки що йдеться лише про TikTok. Із централізовано керованих телефонів його буде знято, а встановлення буде заборонено", — сказав Ярван.

Він додав, що "на всіх централізовано керованих пристроях TikTok буде відключено цього місяця. Якщо чиновник працює з приватним телефоном, ми всередину не зазираємо".

У низці західних країн почали обмежувати використання створеного в Китаї застосунку на телефонах державних чиновників. У ЄС побоюються, що обов'язок приватних компаній надавати уряду дані, які вони зберігають на прохання влади, може призвести до потрапляння конфіденційних даних у розпорядження КНР.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

В Днепре ракета попала в высотку, в Николаеве пожары: первые последствия атаки РФ (фото)

Россияне в ночь на 20 сентября массированно атаковали Днепр,...

Дети в аду в Купянске: находятся ли они сейчас в общине

В Купянске остается около 800 человек, властипризывают эвакуироваться.Ситуация в...

Водителям напомнили про 10 «железных» законов: это важнее любых правил

В условиях интенсивного трафика и постоянных вызовов на дорогах,...

Прогноз погоды в Харькове на 20 сентября: от дождя до ясного неба.

Сегодня, 20 сентября, погода в Харькове будет достаточно разнообразной.Утро...