Кількість постраждалих унаслідок атаки по Одесі зросла до восьми осіб – голова ОВА

Date:

Кількість постраждалих унаслідок нічної ворожої атаки в Одесі збільшилася до восьми осіб, серед них три співробітники ДСНС, повідомляє голова ОВА Олег Кіпер.

"Внаслідок нічної атаки по місту Одеса постраждали вісім людей, серед яких троє співробітників ДСНС. Постраждалих в області, на щастя, немає. До міських лікарень госпіталізували трьох постраждалих. Всі троє перебувають у стані середньої ступені важкості, серед них – співробітник ДСНС", – написав Кіпер у телеграм-каналі в четвер.

Він також зазначив, що у постраждалих осколкові поранення та отруєння продуктами горіння. Вони отримують необхідну медичну допомогу.

Як повідомлялося, в ніч на четвер російські окупанти завдали удару по Одесі, внаслідок удару зруйновано адміністративну будівлю. Раніше було відомо про одного загиблого та чотирьох поранених, серед них одна дитина.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Иран баллистикой ударил по крупнейшему в мире СПГ-комплексу в Катаре

Четыре ракеты перехватили, одна попала в Рас-Лаффан и вызвала...

Трамп ініціював переговори між Україною та рф для гарантій миру – Пентагон

Адміністрація президента США Дональда Трампа веде переговори з росією...

Иррациональная политика элит: как США скатились к Гражданской войне

Гражданская война в Соединенных Штатах Америки стала следствием не...