Tesla готова далі розширюватися в Китаї – МЗС за підсумками зустрічі з Маском

Date:

Tesla готова далі розширюватися в Китаї - МЗС за підсумками зустрічі з Маском

Американська Tesla готова продовжувати розширення бізнесу в Китаї, передає CNBC із посиланням на заяву міністерства закордонних справ КНР за підсумками зустрічі глави відомства, експосла країни у Вашингтоні Цинь Гана з гендиректором виробника електромобілів Ілоном Маском.

За словами Цинь Гана, "модернізація в китайському стилі" з такими аспектами, як величезне населення і "загальне процвітання", створить "безпрецедентні потенціал зростання і ринковий попит", а внутрішній ринок електромобілів "має широкі перспективи розвитку".

Китай продовжить відкриватися для зовнішнього світу і створювати орієнтоване на ринок, засноване на законі ділове середовище для Tesla та інших іноземних компаній, йдеться в заяві МЗС.

Міністерство також зазначило, що Маск високо оцінив китайський народ і його досягнення, а Tesla виступає проти "роз'єднання" (на тлі напружених відносин США і Китаю – ІФ).

Акції Tesla дорожчають на 4% на премаркеті у вівторок. Від початку року капіталізація компанії збільшилася на 56,8%, до $612,25 млрд.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

“Бандероль” по городу на Харьковщине: человек получил травмы

Около 14:53 российские войска нанесли удар по Изюму (район...

росія може допомагати Ірану в ударах по об'єктах ЦРУ – Reuters

росія може бути причетна до ударів Ірану по об'єктах...

Оккупанты РФ жалуются, что на фронте не хватает горючего для техники

Сколько бензина в день выделяют захватчикам? После массированных ударов...