У красноярську перед візитом путіна різко впали ціни на бензин та зникли обмеження на його продаж – ЗМІ

Date:

У російському красноярську перед візитом російського диктатора володимира путіна на автозаправних станціях різко впали ціни на пальне. Крім того, зникли й обмеження на його продаж. Про це повідомляє Радіо Свобода, інформує УНН.

Деталі

Зазначається, що ціни на бензин на АЗС міста виявилися зниженими в середньому на 20-25 рублів у порівнянні з минулим тижнем.

За словами оператора АЗС, 92-й та 98-й бензин екстрено привезли з омська, а 95-й – з ачинська. У той же час у компанії "Красноярськнафтопродукт" заявили, що "зниження цін пов'язане з тимчасовим поліпшенням логістики і надходженням додаткового обсягу палива в ачинську безпосередньо з НПЗ" і додали, що обсяг бензину, що надійшов, обмежений і після того, як він буде вичерпаний, ціни можуть знову змінитися

– йдеться у статті.

Видання вказує, що півтора тижні тому путін прилітав до іркутська. Тоді, за свідченнями місцевих жителів, у місті теж різко подешевшав бензин, причому ціни були однаковими на всіх іркутських АЗС.

Нагадаємо

росія імпортувала 30 тисяч тонн бензину АІ-92 із Марокко через дефіцит палива, спричинений атаками українських безпілотників на НПЗ.

Ціни на бензин у росії зросли на 20% за рік, дефіцит пального сягає 35% – розвідка18.07.26, 13:48 • 7691 перегляд

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Залужный раскритиковал вступление Украины в НАТО и предлагает другие варианты

Какие актуальные союзы для Украины предлагает генерал и посол...

Польські винищувачі перехопили російський Іл-20 над Балтійським морем

Польські військові літаки перехопили російський розвідувальний літак Іл-20 у...

Стефанчук анонсировал представительство ВР в Европарламенте и упомянул Польшу

Какую пользу Украине принесет такое представительство, по мнению Стефанчука?...