Понад 78% росіян негативно реагують на офіційні заяви влади рф – ЦПД

Date:

Відповідно до аналізу Центру протидії дезінформації РНБО України (ЦПД), сьогодні в росії у соцмережах понад 78% всіх органічних коментарів до офіційних повідомлень влади є негативними. Про це інформує УНН.

Деталі

Зазначається, що росіяни не вірять заявам влади про "відсутність особливих руйнувань", звинувачують керівництво у брехні та неспроможності захистити людей, а також констатують успішне ураження об’єкта критичної інфраструктури.

Ураження НПЗ в москві пробило не тільки ппо, але і пропаганду брехні російської влади

– вказав керівник ЦПД Андрій Коваленко.

За його словами, також фіксується збільшення кількості росіян, які намагаються шукати інформацію про результати ударів по росії в українських пабліках та поширювати відео, оскільки не вірять російській пропаганді.

Нагадаємо

російська пропаганда поширює фейк про те, що пошкодження Києво-Печерської лаври нібито спричинила ракета американського ЗРК Patriot. Насправді ж, за даними української сторони, по храму влучив російський ударний безпілотник типу Shahed, а СБУ вже оприлюднила його уламки.

роспропаганда використовує ШІ для створення фейкових відео з "підняттям прапорів" на фронті – ЦПД11.05.26, 19:36 • 4262 перегляди

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Оккупанты ударили неподалеку от АЗС в Харькове

Вражеский дрон ударил по Шевченковскому району около 14 дня...

Зеленский предупредил об опасных шагах Путина в случае поражения

По словам президента, российский диктатор "станет очень опасным" Российский...

Настоящие «звёздные войны»: воздушные мотоциклы и аэробагги могут появиться в арсенале ВСУ

Руководитель оборонного кластера Brave1 Андрей Гриценюк объявил, что Украина...

Теперь он будет лечить: в нью-йоркской больнице медсестер заменили на ИИ

В нью-йоркском медицинском центре “Монтефиоре” в Бронксе в воскресенье,...