Меркель заявила, що сподівається на завершення війни в Україні через 10 років

Date:

Колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель висловила сподівання, що війна в Україні завершиться через 10 років. Про це вона сказала в етері подкасту WDR 0630 у Берліні, передає УНН.

Деталі

"Через 10 років війна в Україні, сподіваюся, закінчиться. Через 10 років, і таким чином, що Україна стане незалежною, вільною та суверенною країною", – наголосила Ангела Меркель.

Під час розмови йшлося про необхідність військового призову до Бундесверу на тлі російської загрози.

На думку Ангели Меркель, після завершення війни в Україні потреби у такому рішенні не буде.

Нагадаємо

Експерти оцінили шанси на швидке завершення війни та плани кремля залучити 400 тисяч військових. Реальний мир залежить від рішення рф про мобілізацію.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Удар по “Новой почте” в Харьковской области: уже пять погибших

Возросло количество жертв из-за удара по терминалу "Новой почты"....

“Мстители: Восхождение Доктора Дума” вдвое обогнали “Дэдпула и Росомаху” по предварительным продажам билетов

Официальный старт продаж билетов на блокбастер “Мстители: Восхождение Доктора...

росія може допомагати Ірану в ударах по об'єктах ЦРУ – Reuters

росія може бути причетна до ударів Ірану по об'єктах...