Американський мільярдер Джордж Сорос спростував чутки про серцевий напад

Date:

Американський мільярдер Джордж Сорос спростував чутки про серцевий напад

Американський мільярдер, інвестор і філантроп Джордж Сорос у понеділок спростував чутки про серцевий напад, який стався в нього, він почувається добре.

"Чутки про те, що у мене стався серцевий напад, є повною брехнею. Я живий і здоровий", – написав він у соціальних мережах.

Раніше в соцмережах з'явилися повідомлення про те, що Сорос помер у віці 92 років від серцевого нападу.

Сорос народився 12 серпня 1930 року в Будапешті. У віці 17 років він перебрався до Великої Британії, а пізніше до США. Він є творцем мережі організацій, відомих як "Фонд Сороса". На вересень 2019 року його статки оцінювали в $8,3 млрд.

Share post:

Subscribe

Популярное

Другие новости
Related

Исследователи купили на eBay мушкетные пули, которым несколько столетий, и превратили их в солнечные элементы

Исследователи из научно-исследовательского центра в Юлихе приобрели на eBay...

Ущерб от атак Ирана по суднам будет возмещаться из иранских активов, – Трамп

Что сказал Трамп о компенсациях ущерба из-за атак по...

Более 800 мин и снарядов обезвредили в Харьковской области: где работали саперы

Пиротехники ГСЧС за неделю обследовали более 99 гектаров территории...

Не Тором единым: Крис Хемсворт вновь сыграет роль Тайлера Рейка в боевике “Эвакуация 3”

Стриминговый сервис Netflix приступил к съемкам боевика “Эвакуация 3”...