Веб-сервіс NukeMap розраховує наслідки ядерного удару і супутні показники

7

nuclear hit

Заразом із інструкціями що робити у випадку ядерного удару актлаьним став реліз інтерактивного симулятора ядерного враження NukeMap. Він дозволяє змоделювати застосування ядерної зброї у конкретному місті та оцінити масштаб руйнувань. Онлайн-сервіс розробив та запустив ще у 2011 році Алекс Веллерштейн з Американського інституту фізики.

Інструмент максимально простий у використанні, та водночас враховує багато впливових факторів. Так, на мапі треба вказати конкретне місце детонування ядерної бомби і задати тип боеприпасу, який несе заряд. У списку доступних варіантів є стратегічна ядерна ракета «Тополь» (орієнтовна потужність заряду складає 800 кілотонн).

moskow nuclear shot

Можна і вручну вписати потужність ядерного заряду. Найімовірнішим за думкою експертів вважається застосування рф так званої тактичної ядерної зброї — це заряди малої потужності 0,5-50 кілотонн (для порівняння, потужність бомби, що скинули на Хіросіму, становила 25 кт). Тактичні ядерні боєголовки росіяни можуть розміщати на ракети, якими вже обстрілюють Україну.

Також потрібно вказати варіант ядерного вибуху: наземний чи повітряний. Можна додатково розрахувати показники Жертви та Радіоактивні опади.

Інструмент розраховує та показує радіус вогняної кулі, яка утворюється одразу після вибуху та поширюється від епіцентру, а також радіус дії інших чинників — вибухової хвилі, радіаційного та теплового випромінення, радіоактивних опадів. Доступні також розширені налаштування, де можна змінити висоту розриву боєзаряду та інші параметри.

google bookmarks rip
Сервис Google Закладки будет отключен 30 сентября 2021 года
vebnar christmas 2020
Підсумки 2020 року від 17 експертів на вебінарі Attack Index
Frisbee
Сервис Frisbee – переосмысленная оплата частями за покупки
air drill Ukraine notify
Украинские разработчики подготовили онлайн-карты воздушных тревог для всех областей