Valve підвищила рекомендовані регіональні ціни в Steam — зокрема і в Україні

5

Steam Libray

Valve вирішила переглянути цінову політику та скоригувати рекомендовані регіональні ціни у Steam. Помітне зростання відбулося майже на всіх ринках, зокрема і в Україні. Також власник Steam спростив розробникам роботу з інструментом для налаштування цін.

Steam наразі підтримує десятки способів оплати 39 різними валютами, а цінові рекомендації допомагають розробникам з виставленням регіональних цін. Як пояснює Valve, у зв’язку зі зміною купівельної спроможності та коливанням курсів валют старі конвертації стали неактуальними, тому компанія вирішила внести відповідні зміни.

Оновлені рекомендовані ціни для України на прикладі 13, 20 та 60-доларових релізів:

  • $12,99: було — 209₴, стало — 285₴;
  • $19,99: було — 279₴, стало — 415₴;
  • $59,99: було — 699₴, стало — 1125₴;

Нові рекомендації щодо цін вже діють, та, як завжди, не є обов’язковими до виконання — розробники Steam самі контролюють свої ціни та приймають рішення щодо їх коригування.

Підвищення цін призводить до 28-денного періоду очікування на встановлення знижки для всіх регіонів (навіть у разі підвищення ціни лише в одній валюті), тому може знадобитися кілька місяців, поки всі розробники не оновлять свої ціни, якщо вони планують це зробити.

Одночасно Valve оновила інструмент для налаштування цін. Серед основних покращень — підсумок зміни цін з попередженнями для тих валют, у яких ціна значно вища чи нижча за інші, інтегрований імпорт/експорт файлів CSV з функцією попереднього перегляду та спрощений процес для оновлення всіх пакунків, щоб вони відповідали рекомендованим конвертаціям валют. Це дозволить розробникам легше контролювати час зміни цін та відстежувати помилки як-от якщо ненароком вказати ціну 500 євро, тоді як решта цін в інших валютах — приблизно 5 євро.


Старт приема заявок на закрытый бета-тест игры World of Warships

Распродажа в Steam на Чёрную пятницу продлится до 28 ноября

В Steam появилась возможность смотреть трансляции игр

Самый скучный симулятор в мире вышел для VR в Steam спустя 22 года после создания