Український електровелосипед Delfast California має запас ходу 160 км, максимальну швидкість 45 км/год і ціну $4000

9

Delfast California

Український виробник електровелосипедів Delfast анонсував нову модель електробайка — Delfast California. Велосипед має U-подібну сталеву раму та комплектується шинами підвищеної прохідності розмірами 20х3 дюйми. Його розміри становлять 165×70×117 см, а вага – 30 кг.

Delfast California

Транспорт оснащений мотором потужністю 750 Вт (максимальний крутний момент 160 Нм) та може розвивати швидкість до 28 миль на годину (45 км/год) в режимі Class 3 PAS. До максимальної швидкості електробайк може розігнатись на 5 секунд.

Delfast California має запас ходу в 100 миль (близько 161 км) при швидкості 20 миль на годину (32 км/год). При цьому повна зарядка акумулятора займає 4 години, а сама літій-іонна батарея знімна.

Delfast California

Електровелосипед Delfast California містить свій процесор, який синхронізує роботу всіх систем. Є кольоровий LCD дисплей із сенсором освітлення, автоматична світлодіодна фара, світлодіодний стоп-сигнал та утримувач для смартфона з функцією бездротової зарядки.

Delfast California

Електровелосипед Delfast California надійде у продаж у червні чи липні наступного року. Його роздрібна ціна становитиме $3999, але оформити попереднє замовлення можна за пільговою ціною $1999.

Delfast California

Nissan Leaf
Nissan Leaf начнёт официально продаваться в Украине
iconBIT SMART carbon SCOOTER
В Украине принят законопроект об электросамокатах и электроскутерах
Bolt electro scooters in Kyiv 2019
Bolt планирует запустить аренду самокатов в Киеве с весны 2020 года

Украинская корпорация Богдан выпустила свой первый электрогрузовик