США заборонили постачання передових прискорювачів AMD та NVIDIA до Китаю та росії

5

NVIDIA RTX A2000

Сполучені Штати заборонили компаніям AMD та NVIDIA постачати передові прискорювачі обчислень до Китаю та Росії. В AMD не вважають, що це вплине на фінансові показники, а от у NVIDIA вже почали рахувати можливі збитки.

В AMD заявили, що до переліку санкційних виробів внесли прискорювачі Instinct MI250, тоді як Instinct MI100 під заборону не потрапили. AMD вважає, що санкції не вплинуть на бізнес через невеликі торговельні обороти з росією і Китаєм. Але акції компанії все ж таки впали — на 3,8%.

У випадку з компанією NVIDIA під заборону спочатку потрапили лінійки A100 та H100. Після появи цієї інформації акції виробника подешевшали більш як на 6%.

NVIDIA заявила, що припинення постачання прискорювачів до Китаю і рф може призвести до втрати 10% доходу. Це пов’язано з тим, що американська компанія вже уклала контракти на загальну суму $400 млн. Але NVIDIA одразу ж пообіцяла подати заявку на отримання експортної ліцензії, що дозволило б здійснювати постачання, попри санкції, і, як наслідок, зберегти частину виторгу. Пізніше компанія заявила, що влада дозволила їй продавати чипи H100.

Процессор AMD Ryzen 7
AMD анонсировала появление долгожданных процессоров семейства AMD Ryzen 7 Huawei MateBook 14
Ноутбук Huawei MateBook 14 оснащается процессором AMD Ryzen 7 4800H и графикой Radeon RX Vega 7 hardware chipsets
Производственных мощностей чипов не хватает, но NVIDIA и AMD быстрее всех нарастили выручку в 2020 году RedmiBook Pro 14 и RedmiBook Pro 15
Xiaomi обновила ноутбуки RedmiBook Pro 14 и RedmiBook Pro 15 процессорами AMD Ryzen 5000