США планують обійти Китай в сфері 5G і виділяють на це державні субсидії

237

Уряд Сполучених Штатів підтримає американські телекомунікаційні компанії в їх спробі розгорнути мобільний зв'язок нового покоління. «Китайська загроза» стала головною темою триденної конференції, присвяченої розвитку 5G, яка пройшла у Вашингтоні, повідомляє Tech In Asia, на яке посилається HighTech Plus.

За словами чиновників, багато американських телекомунікаційних компаній прийшли в Китай у надії вийти на ринок обсягом $1,4 млрд. Однак, отримавши доступ до сучасних технологій, китайські компанії швидко витіснили західних конкурентів з місцевого ринку і тепер загрожують їм уже в США та інших країнах.

Щоб розгорнути мережу 5G раніше за Китай, у США мають намір покластися на приватні компанії. Уряд стимулюватиме розвиток сектору в партнерстві з венчурними фондами та приватним акціонерним капіталом, а також управління активами.

Крім того, планується заохочувати проекти американського бізнесу з розробки та спільного виробництва обладнання 5G з компаніями з Японії, Мексики, Індії та Європи.

Тим часом Китай посилить підтримку технологічних компаній після атаки США на Huawei. Керівництво країни вважає створення мобільної мережі нового покоління одним із головних національних пріоритетів і готовий збільшити субсидії на досягнення цієї мети.

Тестові версії мереж 5G з'явилися в німецьких містах Берліні та Бонні. Бюрократичні зволікання уповільнюють розвиток технології в Європі, зазначає видання, проте вже через рік до 5G підключать ще 20 міст Німеччини.

Источник: mind.ua