Шпигунський гаджет. Samsung випустить окуляри доповненої реальності

234

Виробник електроніки Samsung запатентував технологію окулярів доповненої реальності. Пристрій можуть укомплектувати процесором ARM, хоча поки невідомо, чи вийдуть окуляри на ринок.

Попри свій обмежений функціонал, поки єдиними популярними окулярами доповненої реальності на ринку залишаються Google Glass. Звичайно, багато хто пригадає стартап Magic Leap, але, через свої розміри та форми, їх окуляри нагадують швидше пристрій віртуальної реальності.

image111.jpg (22 KB)

Поки над своїми розумними окулярами працює Apple, в гонку за революційну технологію вступив ще один техногігант — компанія Samsung. Як передає Engadget, в мережі опублікували патент гнучких окулярів доповненої реальності, які автоматично вмикаються при відкритті.

Окуляри мають набагато тонкіші рамки, ніж пристрій для перегляду VR-відео Samsung Gear VR. Передбачається, що при розкритті окулярів невеликий проектор, встановлений в оправі, буде проектувати зображення на мініатюрний дисплей у склі над полем зору користувача.

Компанія також планує використовувати магнітні датчики, щоб окуляри не вимикалися випадково, коли людина повертає голову. Попри те, що Samsung запатентувала технологію, поки це тільки розробка, і окуляри можуть не вийти на ринок.

Источник: techno.nv.ua