«Нова пошта» показала мобільне відділення для роботи на деокупованих територіях

6

nova poshta mobile point

Компанія «Нова пошта» розробила ще одне мобільне відділення спеціально для деокупованих територій. Воно знаходиться в селищі міського типу Рогань Харківської області.

Жителі селища та прилеглих населених пунктів зможуть у новому відділенні отримувати посилки вагою до 10 кг. Варто відмітити, що наразі оплатити послугу доставки готівкою неможливо. Відділення встановлене на вулиці Першого травня, 1 та працює щодня з 11:00 до 15:00.

Для забезпечення доступу до інтернету поряд з мобільним відділенням встановлено термінал супутникового інтернету Starlink. Всі бажаючі можуть отримати доступ в мережу безкоштовно.

Це вже друге мобільне відділення «Нової пошти». Воно розроблене на базі БДФ-контейнера та обладнане гідравлічними опорами. За даними компанії, пропускна здатність складає до 10 000 посилок на місяць. Клієнтам також пропонується поштомат для відправки речей вагою до 20 кг та габаритами 40 x 60 x 30 см.

Компанія планує створити ще 20 мобільних відділень. Вони можуть працювати від мережі 220В або від генератора. Це дозволяє використовувати їх на деокупованих територіях з відсутнім електропостачанням.

Apple event 20 apr 2021
Предварительные цены на Apple AirTags, Apple TV 4K, iMac и iPad Pro весны 2021 года в Украине
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Украинские пользователи Viber чаще всего используют смартфоны компании Xiaomi
Razer Tartarus Pro
NielsenIQ: средний возраст геймеров в Украине — 31, самая популярная игра — WoT, а платформа — смартфон
Nokia 9 PureView
Смартфон Nokia 9 PureView с камерой из пяти модулей оценили в 20 999 грн