Незважаючи на заяву про припинення поставок смартфонів до рф, Samsung планує продавати там Galaxy Fold 4 і Galaxy Flip 4

2

Навесні цього року Samsung зупинила постачання смартфонів на росію через війну в Україні. Після цього були виявлені підтвердження того що операційна діяльність компасных в рф не зупинена, а розробка йде повним ходом. Пристрої ж імпортувалися завдяки паралельному імпорту — через треті країни. Зараз у колег з сайту gagadget з’явилася інформація, що Samsung повертається на ринок окупанта.

Інформацією поділилися російські «Известия«, посилаючись на джерело, близьке до планів корейського виробника. Samsung може відновити продажі смартфонів у жовтні. Судячи з усього йдеться про відновлення поставок техніки ритейлерам і перезапуск офіційного інтернет-магазину.

Samsung Galaxy Flip 4

Також на повернення компанії натякає офіційний російський сайт, на якому з’явилася реклама нових складних смартфонів Galaxy Fold 4 і Galaxy Flip 4 (ще й з літерою Z, визнаною як ознака нацизму), але офіційної заяви від компанії поки не було.

Редакція gagadget отримала офіційний коментар прес-офісу Samsung в Україні: «Поставки до Росії призупинені. Samsung не ухвалювала жодного рішення щодо їх відновлення. Наші думки з усіма, хто постраждав внаслідок подій в Україні! Samsung Electronics планує активно підтримувати гуманітарні ініціативи та надаватиме гуманітарну допомогу людям, що вимушено залишили свої домівки. З цією метою компанія виділила допомогу у розмірі 6 мільйонів доларів США, зокрема 1 мільйон доларів США на споживчу електроніку. Крім цього, за ініціативи співробітників компанії по всьому світу будуть зібрані добровільні пожертви, що будуть спрямовані на вирішення першочергових гуманітарних завдань».


Samsung и SK Telekom построят в Южной Корее сеть для Интернета вещей

Рендеры Samsung Galaxy Note 7 в трёх цветах появились в сети

Samsung начнёт продавать восстановленные флагманские смартфоны

Главные новости hi-Tech прошедшей недели 28 августа 2016