Дія отримала оновлення з документами англійською, електронним пенсійним та посвідкою на проживання

5

Дія паспорт

Користувачам Дії доступні чотири нові сервіси. Це електронні пенсійне посвідчення та посвідка на проживання, документи англійською та послуга шерингу авто.

Англомовні версії документів доступні для закордонного паспорта, посвідчення водія та техпаспорта на авто. Водійське посвідчення та техпаспорт мають міжнародне кодування, яке використовується в ЄС, США та Канаді. Щоб у програмі документи відображалися англійською, необхідно переключити мову.

У Дії відобразяться лише ті пенсійні посвідчення, які було видано після 2014 року. Йдеться про посвідчення і для пенсіонерів за віком, і для отримувачів спеціальних пенсій. Однак пенсійне за віком підтягнеться до Дії автоматично, а спеціальне потрібно буде завантажити самостійно.

У додатку підтягнуться документи, видані у вигляді пластикових картки з безконтактним носієм. Види на проживання такого зразка почали видавати після квітня 2018 року. Також потрібно мати ідентифікаційний номер (РНОКПП).

Послуга шерінгу авто раніше вже булу у Дії, але її відключили із початком повномасштабного вторгнення росії. Тепер автовласники матимуть змогу знову ділитися цифровим техпаспортом з іншими людьми. Також тепер знову можна сплатити штрафи від патрульної поліції через Дію. Сплату штрафів з фото- та відеофіксації ще не повернули, але це також у планах Мінцифри.

Apple event 20 apr 2021
Предварительные цены на Apple AirTags, Apple TV 4K, iMac и iPad Pro весны 2021 года в Украине Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Украинские пользователи Viber чаще всего используют смартфоны компании Xiaomi Razer Tartarus Pro
NielsenIQ: средний возраст геймеров в Украине — 31, самая популярная игра — WoT, а платформа — смартфон Nokia 9 PureView
Смартфон Nokia 9 PureView с камерой из пяти модулей оценили в 20 999 грн