ЗСУ звільнили та взяли під контроль понад 30 населених пунктів на Харківщині — Зеленський (відео)

4

Наразі Збройні Сили України звільнили та взяли під контроль понад 30 населених пунктів у Харківській області. Про це сказав президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

«Наша армія, розвідка та Служба безпеки України продовжують активні дії на кількох оперативних напрямках. Успішно продовжують», — наголосив Зеленський.

Він додав, що у частині сіл Харківської області тривають заходи з перевірки та убезпечення території. Українські захисники поступово беруть під контроль нові населені пункти. «Всюди повертаємо український прапор і захист для наших людей», — додав президент.

Українців зі звільненої території він закликав повідомляти представникам українських сил будь-яку відому інформацію про злочини окупантів. Підрозділи Нацполіції вже повертаються у звільнені населені пункти Харківщини.

Зеленський також звернувся до блогерів, які поспішають повідомляти про результати активних дій наших військових на передовій: «Будь ласка, не поспішайте з повідомленнями. Не ускладнюйте своїм поспіхом завдання для нашої армії. Не повідомляйте, будь ласка, конкретні деталі оборонної операції раніше, ніж про це говорять офіційні представники нашої держави».

Він наголосив, що жорсткі бої тривають і на Донбасі, і на півдні України.

Запись ЗСУ звільнили та взяли під контроль понад 30 населених пунктів на Харківщині — Зеленський (відео) впервые появилась Мой Харьков.