ЗСУ, ймовірно, зможуть почати контрнаступ на Ізюмському напрямку — ISW

2

Збройні Сили України, найімовірніше, зможуть розпочати контрнаступ на Ізюмському напрямку. Окупанти продовжують перекидати війська з північної частини Донецької області для підтримки оборонних позицій на півдні України, що послабить сили окупантів у напрямку Слов’янська. Про це заявили в Американському інституті вивчення війни (ISW).

Окупанти продовжують перекидати війська з північної частини Донецької області для підтримки оборонних позицій на півдні України й, ймовірно, поки призупиняють Слов’янську кампанію, вважають аналітики Інституту.

У ISW навели слова представника ГУР Вадима Скибицького, який повідомляв, що два тижні тому війська рф вивели тактичні групи ВДВ з Донецької області.

«Міністерство оборони Великобританії також відзначило, що російські сили, ймовірно, визначили Запорізьку область як вразливий фронт, який потребує посилення, а Генштаб України повідомив, що російські сили перегруповуються в Запорізькій області. На кадрах із соціальних мереж видно, як в останні тижні російські війська перекидають техніку і персонал як в Запорізьку, так і в Херсонську області», — додали в Інституті.

На думку експертів, часткове виведення військ рф з північної частини Донецької області позбавить ворожі сили необхідної військової потужності в районі Слов’янська.

«Виведення, ймовірно, створить можливість для українських сил почати контрнаступ на Ізюмському напрямку, так само як захоплення росією Луганської області дозволило Україні створити умови для контрнаступу в Херсонській області. Передислокація російських військ в Запорізьку область також передбачає, що українські контрнаступи не обмежуються Херсонською областю і, ймовірно, будуть проходити по всій південній осі», — зазначили в ISW.

Запись ЗСУ, ймовірно, зможуть почати контрнаступ на Ізюмському напрямку — ISW впервые появилась Мой Харьков.