У четвер, 2 травня, 110-та окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка заявила про своє повернення на бойові позиції. Вона два роки захищала Авдіївку.

Про це пресслужба бригади повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Там також наголосили, що продовжуватимуть ліквідацію російських окупантів.

«110-та знову на бойових! Окупантам у пеклі вже пишуть пропуски. Ми виправимо це неподобство. Кожній ворожій паторочі — смерть! „Імперія“ має розпастися», — йдеться в повідомленні.

Відео дня Читайте також: Відступати небезпечно. Українські військові заявили про майже повну відсутність тилових ліній оборони — AP

27 лютого у 110 бригаді заявили, що її бійці відійшли на ротацію вперше за два роки повномасштабної війни з Росією.

Вихід з Авдіївки Сил оборони — коротко

17 лютого головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що ЗСУ вийшли з Авдіївки Донецької області. Головком заявив, що таке рішення ухвалили, щоб уникнути оточення і для збереження життя та здоров’я військовослужбовців.

Російські війська активізували наступ на Авдіївку з жовтня 2023 року.

Командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський повідомив, що під час виходу з Авдіївки деяка кількість українських військових потрапила в полон.

Читайте також: Сергій Рахманін Сергій Рахманін Авдіївка — не поодинокий приклад. Чому не будуються фортифікації на фронті

Прес-офіцер 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Олександр Бородін заявив, що її бійці в Авдіївці відійшли на підготовлені позиції, а про масове потрапляння українських військових у полон він не знає.

110 бригада тримала оборону Авдіївки з 24 лютого 2022 року. 13 лютого в 110 ОМБр повідомили, що з міста, яке тоді перебувало в напівоточенні, уперше за майже два роки виведуть деякі її підрозділи для відпочинку та ротації, оскільки сама бригада вже не має достатніх можливостей для утримання міста.

Редактор: Євгеній Василенко Читати далі