В новому випуску МастерШеф-13 шеф-кухар Володимир Ярославський приготував фаршировану паску зі згущеним молоком та крем-сиром.

«Моя паска цікава тим, що вона фарширована. Це останні модні тенденції. Можна додавати не тільки згущене молоко, а й інші креми, той самий курд. Це можливість зробити щось по-новому і відкрити нові смаки», — розповів Володимир Ярославський.

Відео дня

Як приготувати фаршировану паску

Інгредієнти

Ніжний питний йогурт — 200 г

Дріжджі сухі — 14 г

Стартер — 135 г (готуємо завчасно)

Борошно Caputo Rosso / Manitoba — 490 г

Жовтки — 135 г (6 — 7)

Цукор — 170

Сіль — 3 г

Ефірна олія лимона — 2 г

Вершкове масло — 150 г

Цукати — 200 г

Коньяк — 25 мл

Варене згущене молоко — 1 банка

Крем-сир Філадельфія — 350 г

Читайте також:
Надзвичайно пухкі домашні паски (Фото:bityuckova2010 / pixabay) Секрет у молоці. Простий рецепт домашньої паски з надзвичайно пухким тістом: з цедрою, родзинками та медом

Приготування

За 24 години або на ніч ставимо стартер: 70 мл води, 70 грамів борошна і 2 грами сухих дріжджів, добре перемішуємо та накриваємо плівкою. Цукати заливаємо коньяком, закриваємо плівкою.

В день готування змішуємо: 200 грамів ледь теплого питного йогурту, 12 грамів сухих дріжджів, 135 грамів стартеру, 200 грамів борошна. Все добре перемішуємо й залишаємо на 1−2 години добре підійти.

Додаємо 220 грамів борошна та 135 грамів жовтків, добре замішуємо.

Далі додаємо цукор, сіль, вимішуємо тісто близько 5 хвилин, поки не розчиниться цукор. Додаємо секретний інгредієнт — 2 грами ефірної олії лимона. Знов вимішуємо тісто.

Додаємо вершкове масло кімнатної температури у 4 прийоми. Вимішуємо близько 4 хвилин.

Виймаємо тісто на стіл, легенько розтягуємо, висипаємо замочені цукати й складаємо тісто в 4 рази. Даємо добре підійти, ділимо на 2 паски (16.5 см) і кожен шматок знов розтягуємо і складаємо в 4 рази (як з хлібом).

Поміщаємо тісто у форму, змащену маслом, ставимо в тепле місце, а поряд — стакан окропу, щоб було волого. Даємо підійти в 4 рази!

Духовку заздалегідь нагріваємо до 180 градусів, паску злегка надрізаємо, змащуємо яйцем і кладемо шматочок масла зверху. Ставимо у духовку при температурі 170 градусів на 15 хвилин. На дно духовки наливаємо стакан окропу. Далі при 145 градусах печемо ще 45 хвилин.

Виймаємо панетоне, нитку кріпимо на дно форми й підвішуємо виріб охолонути до гори дном.

Змішуємо найніжніший крем-сир Філадельфія з банкою вареного згущеного молока. У пасочці вирізаємо серединку, обережно виймаємо ложкою м’якуш і кладемо половину начинки, закриваємо «кришечкою».

«Зверху прикрашаємо меренгою й іншим святковим декором. Зберігаємо в холодильнику 5 днів. Готуйте з задоволенням, мої любі», — додав шеф-кухар.

Редактор: Юлія Сурікова-Ганська Читати далі