Український актор театру і кіно, який два роки тому мобілізувався до лав ЗСУ, загинув на фронті 30 квітня. Українцям він запам’ятався за роллю воїна з реклами Нової пошти.

Про його смерть у Facebook повідомив його близький друг Іван Марченко. Він розповів, що Євген Шумілов загинув, захищаючи пораненого побратима. Актор, який грав на театральних сценах, а також знімався у серіалах, мобілізувався до лав ЗСУ на початку повномасштабного вторгнення два роки тому.

Відео дня Євген Шумілов у рекламі Нової пошти (Фото: @Рекламнутий/Twitter) Євген Шумілов у рекламі Нової пошти / Фото: @Рекламнутий/Twitter

«Життєрадісний, позитивний, бадьорий і справжній — таким ти залишишся в моєму серці назавжди, друже!», — написав Марченко.

https://www.facebook.com/ivan.marchenko.946/posts/pfbid02YtvzcvmQeyWH6uf3YSb88FVx54Eb1ZGmwTq7xevqN7EAqtB3mvF42NfbSonZ1PxYl

Про загибель Євгена Шумілова також написав український режисер Антоніо Лукіч, який працював разом із ним на знімальному майданчику реклами Нової пошти, знятої вже під час війни.

«Загинув Євген Шумілов. Актор та воїн. Мав честь попрацювати з ним на знімальному майданчику, де він так пронизливо, та з такою надією дивився в майбутнє… Дякую тобі, Женя, світла памʼять…», — написав Лукіч.

https://www.facebook.com/antonio.lukich/posts/pfbid02zdBKGBTuu37awjaZt91PYbSP384TH7A8BwcvM4fzLQfNuRyN4KoWe1tfqiRda5Rzl https://www.facebook.com/ivan.marchenko.946/posts/pfbid02AotzKdj2szJiUuWnFpC3mB6KfUFtStSV9LQwV9isvNkhfn66uXSof8SCCKttDJVfl

У 2014 році Євген Шумілов закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Знімався у серіалах та телепроєктах Речовий доказ, Реальна містика, Сидорéнки-Сидóренки, Швидка, Агенти справедливості і Відділ 44.

Читайте також: Розписувала підвали віршами Жадана. У Мережі діляться спогадами про загиблу на Донечині журналістку та військову Анну Руту Пушкарчук Редактор: Юлія Найденко Читати далі