За перший день ексгумації в Ізюмі виявили тіла 17 українських військових і 22 цивільних (відео)

2

У перший день ексгумації поблизу звільненого міста Ізюм на Харківщині розкопали 22 загиблих цивільних і 17 військових Збройних сил України з братської могили. Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції.

“Слідчі поліції разом із судмедекспертами та прокурорами розпочали роботу на місці масового захоронення під Ізюмом. На цей час слідчі розкопали 22 загиблих цивільних людей, а також 17 військовослужбовців ЗСУ з братської могили”, — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, більшість поховань підписані лише номерами, тож правоохоронці мають встановити, хто саме і за яких обставин загинув.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України — порушення законів і звичаїв війни.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що біля звільненого Ізюма, що на Харківщині, виявили масове поховання військових ЗСУ. Пізніше стало відомо, що виявлено масове поховання на понад 440 тіл.

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк повідомив, що на місці масових поховань людей у деокупованому Ізюмі на Харківщині виявлено щонайменше 450 могил.

Кількість загиблих в деокупованому Ізюмі на Харківщині може перевищувати Бучанську трагедію, заявив Уповноважений із питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що у масовому поховані під Ізюмом знайдені тіла військових ЗСУ, яких можливо катували.

За інформацією голови ХОВА Олега Синєгубова, серед тіл, які були ексгумовані в Ізюмі, 99% з ознаками насильницької смерті.

Запись За перший день ексгумації в Ізюмі виявили тіла 17 українських військових і 22 цивільних (відео) впервые появилась Мой Харьков.