За добу піротехніки ДСНС ліквідували 259 боєприпасів на Харківщині

3

За добу, з 15 на 16 вересня, через обстріли рятувальники Харківського гарнізону ДСНС ліквідували одну пожежу, а піротехніки — 259 ворожих вибухонебезпечних предметів. Як повідомили у Головному управлінні ДСНС України в Харківській області, ворог вдарив ракетами по місту Харкову близько 3:30.

Одна з них влучила у землю біля житлового двоповерхового будинку у Слобідському районі. У результаті вибуху чотири людини отримали легкі поранення, і всі вони після надання медичної допомоги від госпіталізації відмовились.

Також були частково зруйновані п’ять приватних гаражів, пошкоджені вікна та дах у житлових будинках, що розташовані поруч. Крім того, від потрапляння розпечених уламків ракети загорівся автомобіль «KIA». Він був повністю зруйнований.

Друга ракета потрапила у дорожнє полотно у Київському районі. Поблизу влучання зруйновано одноповерхову будівлю. Пожежі не було.

Всього за добу рятувальники здійснили 23 оперативні виїзди: 8 — на ліквідацію пожеж; 2 — на аварійно-рятувальні роботи; 9 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам, 1 — на чергування, 3 — з інших причин.

Запись За добу піротехніки ДСНС ліквідували 259 боєприпасів на Харківщині впервые появилась Мой Харьков.