Опублікований перший тизер українського фільму Редакція режисера Романа Бондарчука, міжнародна прем'єра якого відбулася на Берлінале 2024. В український прокат стрічка вийде восени цього року.

Сатирична комедія Романа Бондарчук Редакція була знята на Херсонщині незадовго до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Зйомки проходили в окупований зараз Олешківських пісках. Світова прем'єра фільму відбулася на 74-му Берлінському міжнародному кінофестивалі у програмі Forum.

Відео дня

Прагнення до справедливості приводить головного героя фільму з ідеалістичними поглядами на життя до роботи в місцевій газеті на Херсонщині. Але виявляється, якщо ти працюєш регіональним журналістом, то легко можеш опинитися у вирі фейкових новин і корупційних схем. Особливо, якщо на носі вибори мера, а головний кандидат роздає передвиборчі обіцянки попри те, що перебуває в комі.

У головній ролі дебютував Дмитро Багненко — журналіст, а нині військовий. Також у фільмі зіграли акторка Римма Зюбіна (Люся інтерн, Гніздо горлиці), кінорежисерка Жанна Озірна, драматург Максим Курочкін, актори Андрій Кирильчук (Памфір), Василь Кухарський (Максим Оса), Сергій Степанський (Вулкан), режисер Олександр Шмаль, журналіст Сергій Іванов та інші.

Українському глядачеві Роман Бондарчук відомий за фільмами Вулкан і Українські шерифи.

https://www.youtube.com/watch?v=byZ9HTVGq6Q Редактор: Юлія Найденко Читати далі