«Харківводоканал» готує об’єкти підприємства до опалювального сезону

6

Бригади комплексу «Харківводопостачання» продовжують готувати об’єкти та мережі міста до опалювального сезону. Як повідомив заступник генерального директора — директор комплексу «Харківводопостачання» Владлен Волков, на підприємстві роблять все можливе, щоб якісно підготувати будинки харків’ян до осінньо-зимового періоду.

За його словами, Харків чекає на один із найскладніших опалювальних сезонів: від ворожих обстрілів постраждали об’єкти КП, зовнішні, внутрішньобудинкові мережі та самі будинки. Тому підготовка ведеться інтенсивно: на підприємстві усувають масштабні руйнування внаслідок влучання ворожих снарядів у трубопроводи.

«Частина найбільш постраждалих будинків буде визнана непридатною для проживання, відключена від усіх послуг та законсервована. У частково заселених вже практикуємо встановлення додаткової запірної арматури, що дозволить відключати від подачі води кілька квартир і допоможе запобігти затопленню при виникненні нештатної ситуації, у тому числі після обстрілу», — зазначив Владлен Волков.

Також він повідомив, що у Харкові продовжують міняти найаварійніші трубопроводи. Загалом у планах — оновити понад 10 км водоводів. Також під контролем ревізійні роботи на насосних станціях, де оновлюється обладнання, вирішуються питання автономного енергозбереження та утеплення будівель.

Крім того, за приписом ДСНС робочі підприємства встановлюють та ремонтують пожежні гідранти на мережах водопостачання.

«Ми просимо харків’ян своєчасно оплачувати послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Усі кошти, що надходять на розрахунковий рахунок КП «Харківводоканал», спрямовуються на придбання матеріалів, необхідних для підтримки системи нашого господарства у робочому стані, та на підготовку об’єктів для роботи в осінньо-зимовий період. Ми, зі свого боку, зобов’язуємося виконувати домовленості якісно та своєчасно», — звернувся до городян Владлен Волков.

Запись «Харківводоканал» готує об’єкти підприємства до опалювального сезону впервые появилась Мой Харьков.