Харківська область отримала 600 ноутбуків для медиків

3

Ноутбуки надійшли на Харківщину від французького Міністерства економіки, фінансів, промислового та цифрового суверенітету на прохання української влади. Усього українським медикам передали 10 тис. ноутбуків. 600 із них передбачено для медичних працівників Харківської області. Про це повідомили в Харківській ОВА.

На цей час у Департаменті охорони здоров’я ХОВА почали розподіл техніки. За словами директора Департаменту Максима Хаустова, ноутбуки отримають як лікарі «первинки», так і вторинної ланки.

У Департаменті наголошують, що через активні бойові дії на території Харківщини значна кількість населення була змушена переміститися до інших областей, але сімейні лікарі продовжують працювати зі своїми декларантами дистанційно та надавати їм консультації, виписувати рецепти на ліки та листки непрацездатності.

«Єдиним способом зв‘язку між ВПО, які перебувають в інших регіонах країни, та їх сімейними лікарями є електронна система охорони здоров‘я — ЕСОЗ. Тому на сьогодні питання забезпечення лікарів у тому числі первинної ланки ноутбуком вкрай актуальне», — зазначив Максим Хаустов.

Крім того, очікується, що нова техніка підвищить рівень телемедицини в області.

Запись Харківська область отримала 600 ноутбуків для медиків впервые появилась Мой Харьков.