Один з провідних українських ритейлерів електрокарів Riker™ здійснив перший продаж електрокару BYD Song L за допомогою цифрових активів, використовуючи рішення від Whitepay, що входить до екосистеми WhiteBIT.

Покупка була здійснена клієнтом автосалона безпосередньо в шоурумі через POS-термінал, повідомиоли у прес-службі WhiteBIT. Оплата через POS-термінал Whitepay займає до 5 хвилин та надає можливість використовувати свої цифрові заощадження без конвертації.

Відео дня Читайте також:
Скорочення команди Supercharger може мати серйозні наслідки (Фото:Lucy Nicholson / Reuters) Найбільша мережа під загрозою. Tesla звільнила сотні працівників, відповідальних за зарядні станції Supercharger

«Наша мета — надати криптовласникам найкращий сервіс для здійснення транзакцій. А партнерство з провідним ритейлером електромобілів Riker™ підтверджує, що ми рухаємося у вірному напрямку, адже криптовалюта та електроавтомобілі — ідеальна сумісність в контексті технологій майбутнього», — прокоментував СЕО Whitepay Гліб Удовиченко.

Riker™ — український ритейлер електромобілів.

Whitepay — компанія, яка надає технічні рішення з приймання криптовалют для бізнесу та благодійності. Серед них криптоеквайринг, POS-термінали, платіжні сторінки, криптобанки та віджети. Наразі Whitepay підтримує понад 140 цифрових активів.

Раніше повідомлялося, що за підсумками 2023 року українці придбали 37,6 тис. електрокарів, що у 2,8 раза більше, ніж у 2022 році.

За даними Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), світові продажі електромобілів у 2024 році можуть зрости більш ніж на 20% і досягти 17 млн одиниць.

У I кварталі 2024 року продажі електромобілів підвищилися приблизно на 25% у річному вираженні. За прогнозом, частка електромобілів у загальних продажах машин у 2024 році становитиме близько 20%, а до 2035 року може збільшитися до двох третин.

Редактор: Олена Коваленко Читати далі