Виправдовував агресію окупантів: харків’янину повідомили про підозру в колабораційній діяльності

3

52-річний чоловік публічно висловлював бажання приходу «руського миру» та заперечував збройну агресію рф проти України. Про це повідомили в пресслужбі ГУ НП в Харківській області.

З початку вторгнення на територію держави підозрюваний не підтримував політику української влади, а навпаки виправдовував агресивні дії російської федерації та окупаційної влади в окремих тимчасово окупованих регіонах України.

8 вересня у стані алкогольного сп’яніння на проспекті Ювілейному чоловік висловлював бажання приходу «руського миру», підтримував рішення та дії держави-агресора, стверджував, що вони наведуть порядок та принесуть мир до України.

Порушник заперечував здійснення з боку збройних сил та формувань рф бомбардувань та обстрілів житлових кварталів, вбивства мирних громадян та мешканців міста.

15 вересня дізнавачем Харківського РУП № 2 чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Запись Виправдовував агресію окупантів: харків’янину повідомили про підозру в колабораційній діяльності впервые появилась Мой Харьков.